UUS vahetas VANA välja

Meie uue kujundusega koduleht aadressil https://leukeemia.ee/ sai pärast pikka tööd valmis!

Uus koduleht võimaldab lihtsamini teha nii püsi- kui ühekordseid annetusi ja ka liikmeksastumine on rohkem automatiseeritud. Kodulehe kujundas Risto Luhalep (Design Records OÜ) ja uuendamist rahastasid ravimifirmad AbbVie ja Novartis. Juba käib töö kogu kodulehe tõlkimiseks vene ja inglise keelde.

Kuna sel aastal tuleb valida uus juhatus, on praegu paras aeg saada ülevaade liidu liikmetest, ja seega palume kõigil enne 2021. aasta maid liitunutel uue kodulehe kaudu (https://leukeemia.ee/astu-liikmeks/) oma liikmelisust uuendada (st täita liikmeks astumise vorm). Palume seda kindlasti teha enne 27. juulit. Kes ei soovi enam liige olla, palume ka sellest meile teada anda (aadressile info@leukeemia.ee või kodulehe kontaktivormi kaudu https://leukeemia.ee/kontakt/). Need, kes enne tähtaega liikmelisust ei uuenda ja endast märku ei anna, saavad infokirju edasi, kuid kustutatakse liidu liikmete nimekirjast ning nad ei saa juhatuse valimisel hääletada.

Septembri teises pooles toimub samal ajal üldkoosoleku ja juhatuse valimisega ka traditsiooniline sügisseminar. Et seminarist oleks kõigile rohkem kasu, palume teil saata ettepanekud ja soovid seminari ettekannete osas aadressile info@leukeemia.ee või kodulehe kontaktivormi kaudu https://leukeemia.ee/kontakt/. Palun kasutage võimalust saada rohkem infot just teid huvitavatel teemadel!