Meie liidu eesmärk on ühendada ja pakkuda tuge kõigile, keda verehaigused puudutavad – patsiente, nende lähedasi, tervishoiutöötajaid ja kõiki kaasamõtlejaid. Teavitame Eesti elanikkonda leukeemia ja lümfoomi jt verehaiguste ennetamisest ja varajase avastamise võimalustest ning aitame juba haigestunud patsientidel ning nende lähedastel haigusega kohaneda. Seisame haigete õiguste eest ning aitame kaasa praeguste ja tulevaste patsientidele vajalike tervishoiuteenuste ja medikamentide kättesaadavuse paranemisele.

ELLL on mittetulundusühing ning toimib läbi annetuste. Meid saavad toetada kõik eraisikud ja juriidilised isikud, kes seda soovivad. Iga annetus, väike või suur, aitab ELLL-il verehaiguste patsientide huvides edasi tegutseda. Püsiannetus on hea viis anda igakuiselt oma panus, vormi selleks leiad allpool. Ühekordseks annetuseks vali, kas täidad alloleva vormi või teed ülekande meie arveldusarvele:

MTÜ Eesti Leukeemia ja Lümfoomihaigete Liit
EE521010220049950017 (SEB Pank)

Toeta meid

Annetamisega on seotud tulumaksusoodustus  

ELLL on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas. See tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt taotleda tulumaksu tagasi (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis). Ettevõtte jaoks on tulumaksusoodustusega annetus, mis moodustab kuni 10% eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist. Ka juriidiliste isikute annetuste kohta edastab liit andmed Maksu- ja Tolliametilt järgmise majandusaasta alguses.

Annetust tehes sisesta ka oma isikukood – see annab Sulle võimaluse annetus deklareerida ja saada annetuse summalt tagasi tulumaks. Soovi korral võid sisestada oma nime ja e-maili, kuid võid jääda ka anonüümseks abistajaks. Oma andmeid sisestades nõustud meie privaatsuspoliitikaga.