Tugigrupp hematoloogilistele patsientidele ja nende lähedastele Tartus

Sel suvel pakub TÜ Kliinikum kõigile vähihaigetele ja nende lähedastele tasuta grupivormis kogemusnõustamist. Avatakse kaks rühma, üks onkoloogilistele, teine hematoloogilistele haigetele.

Gruppi on oodatud hematoloogiliste haigustega patsiendid, nende lähedased ja sõbrad, et üksteiselt tuge saada. Koguneme Tartus L.Puusepa 8 E-korpuses kabinetis E108 (lillepoe kõrval) kell 13.00-15.00, 7. juunil, 5. juulil ja 9. augustil (onkoloogilised patsiendid kogunevad teistel kuupäevadel). Eelregistreerimine pole vajalik, tulge lihtsalt kohale.

Kohtumistel jagatakse oma haiguse, ravi või elukvaliteediga seotud muresid, hirme ja kogemusi. Tugigrupis kohtuvad sarnaste kogemuste ja tunnetega inimesed, et ühises olemises ja jagamises saada toetust haigusega toimetulemiseks. Hematoloogiliste haigete gruppi juhib meie oma ELLLi juhatuse liige Kairi Jets ja TÜ Kliinikumi Hematoloogia-onkoloogia kliiniku poolt psühholoog Signe Punnisk või hingehoidja Kai Jõemets.

Lisainfot saab signe.punnisk@kliinikum.ee või telefonil 53319407.

Rohke osavõtt on vajalik, sest praeguse nn pilootprojekti tagasisidest oleneb kas selline projekt saab toimuda ka edaspidi, ja kas tulevikus liigutakse edasi ka individuaalse kogemusnõustamise pakkumise poole.

Tule ise ja võta oma lähedane ka kaasa!