Töö- ja karjäärimess

Tere!

Eesti Töötukassa korraldab taaskord Tallinnas ja Harjumaal messi, mis kannab nime Töö- ja karjäärimess.

Messile on tulemas ca 80 tööandjat, kes pakuvad erinevaid töötamise võimalusi sealhulgas ka hooajatöid. Tööandjate hulgas on ka neid, kes on valmis võtma tööle vähenenud töövõimega inimesi. Nende kergemaks leidmiseks Kultuurikatlas oleme lisanud tööandja nime taha TVR märgistuse. Esindatud on ka mitmed õppeasutused, tutvustades erinevaid erialasid.

Samal ajal toimub ka seminar, kus tutvustatakse uusi teenuseid töötavatele inimestele ja ettevõtlustoetuste võimalusi.

Karjääriseminaril saavad käsitletud järgmised teemad:
Markko Karu start-upist Funderbeam, räägib sellest, kes on IT-virtuoos ehk juttu tuleb inimesest, kes saab aru, kellele ja mille jaoks it-süsteeme vaja on.
Vali-IT! ja Superheroes – kaks põnevat projekti it-oskuste andmiseks! Kellele ja milleks.
Riigi Infokommunikatsiooni SA teeninduse osakonna juhataja Aires Rühka toob välja IT mõjud erinevate generatsioonide tööharjumustele ja koostööle.
Renita Käsper CV Keskusest kõneleb rahvusvahelise värbamise kogemustest – mis juhtub siis, kui erinevad kultuurid ristuvad ja põimuvad. IT-vallas töötamine on ju väga rahvusvaheline!
Erivajadustega noorte õppimisvõimalustest it-vallas annavad ülevaate IT Kolledži õppejõud Kaido Kikkas ja kvaliteedijuht Merle Varendi.
Toimub ka paneeldiskussioon, milles osalevad TTÜ IT teaduskonna dekaan Gert Jervan, Vali-IT! projektijuht Katrin Sulg, Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, Aires Rühka ja Renita Käsper.

Karjääriseminaril on ka viipekeeletõlge.

Lisaks on avatud karjäärikohvik, kus karjäärnõustajad pakuvad tasuta individuaalset nõustamist.

Messi raames toimuvad töötoad, kuhu registreerumine toimub kohapeal.

Samuti täiendatakse jooksvalt messi kodulehte: http://www.toomess.ee/avaleht.