Kogemusnõustamine TÜ Kliinikumis 2023. aastal

2023. aasta lõpuni korraldab TÜ Kliinikum vähktõvega patsientidele ja nende lähedastele tugigruppe, kus saame üksteisele toeks olla. Gruppi on oodatud kõik vähkkasvajaga patsiendid ja nende lähedased, kes tunnevad, et tahaksid tuge või hoopis aidata teisi sarnase kogemusega inimesi. Tugigrupid toimuvad kaks korda kuus, ka suvel. Hetkel on paigas ajad augusti lõpuni.

Gruppe viivad läbi kogemusnõustajad Kairi Jets ja Urve Viktooria Tiimann, see toimub hübriidvormis MS Teamsi vahendusel (lingid leiab aadressil https://www.kliinikum.ee/patsiendile/vestlusringid/ iga kuupäeva jaoks eraldi) ja Kliinikumis kohapeal (L.Puusepa 8 – E108, kohe lillepoe kõrval). Loe lähemalt TÜ Kliinikumi lehelt.

Registreerima ei pea, tulge lihtsalt kohale! Lisainfot saab aadressil signe.punnisk@kliinikum.ee või telefonil 53319407.

Lisaks on aasta lõpuni avatud ka individuaalne kogemusnõustamine, aegu saab kokku leppida aadressidel Kairi.Jets@kliinikum.ee (hematoloogilised kasvajad) ja UrveViktooria.Tiimann@kliinikum.ee (soliidtuumorid).